ЛАСКАВО ПРОСИМО ДО 

ЗДОЛБУНІВСЬКОЇ ЗОШ №1

Директор школи

 Себастіянська Оксана Мирославівна, 1971 р.н., освіта вища ,                                                       спеціаліст.

Назва навчального закладу, який закінчила, спеціальність: Луцький державний педагогічний інститут ім. Лесі Українки , вчитель історії, стаж педагогічної роботи 17 років

Стаж на посаді директора школи: 9 років

Форма власності

Комунальний заклад Здолбунівської районної ради Рівненської області

Основні напрямки діяльності

Кількісний склад колективу: Всього працюючих -66, з них педагогічних працівників-48 , обслуговуючого персоналу - 18 . Серед педагогів: 32 мають вищу кваліфікаційну категорію, 6 - І кваліфікаційну категорію , 6 - ІІ кваліфікаційну категорію, 4 спеціалістів, 17 учителів мають педагогічне звання "старший учитель" , 3 - "учитель-методист"

Методичні об'єднання: В начальному закладі працюють 4 методичні об'єднання :- учителів початкових класів ; - учителів української мови , зарубіжної літератури , англійської мови ;- учителів фізики, хімії, біології та математики; - учителів географії , історії, фізкультури, образотворчого мистецтва та предмету "Захист Вітчизни"; - класних керівників.

  •       Мовою  освітнього процесу є українська мова .

Прийом  на навчання до освітнього закладу здійснюється  згідно Закону "Про освіту " та Статуту.  

Проектною потужністю закладу  передбачено навчання 410  учнів. 

Учнівський контингент: загальна кількість учнів -377, мережа класів -20, навчання здійснюється в одну зміну, початок занять о 8.30, функціонують дві групи продовженого дня з 12.00. Здійснюється інклюзивне навчання для 5-ох учнів та індивідуальне навчання для 1 -го учня.

Система учнівського самоврядування.  Учнівський комітет "Вітрила" 5-11 класи

Реалізація програм з виховання. Програма національного виховання Рівненщини

Позакласна, гурткова робота: в школі діє дитячо-юнацьке об'єднання "Соколиний кіш", гурток "Юний мандрівник" та гурток " Юний еколог"

Матеріальна база: навчальний заклад розташований у 3-ох приміщеннях, 2 з них - пристосовані , окреме приміщення спортзалу 245 м. кв. Загальна площа школи -1892,4 м.кв. У школі наявні 24 класні кімнати, серед яких навчальні кабінети фізики, хімії , біології , обслуговуючої праці , кабінет інформатики , в якому встановлено 11 комп'ютерів, під'єднаних до мережі Інтернет, шкільна бібліотека у двох приміщеннях площею відповідно 48 м. кв. та 34 м. кв. , їдальні у двох приміщеннях відповідно на 40 та 30 посадкових місць. В навчальному закладі відсутня майстерня . Централізоване водо- та теплопостачання.

Підвезення шкільним автобусом: не здійснюється.

Організація харчування: для дітей пільгової категорії та за батьківську плату, організовано приватним підприємцем згідно відповідного договору.

Основні освітні досягнення

Результати участі в олімпіадах конкурсах, змаганнях: За результатами районних олімпіад учні школи вибороли 22 призових місця, з них - 4- 1х, 8 -2х,10 - 3х місць. І місце у І етапі конкурсу-захисті науково-дослідницьких робіт МАН з лісознавства, ІІ місце - з історії. У конкурсі читців-гумористів ІІІ місце, у конкурсі ім. П. Яцика - ІІІ місце. На районному етапі конкурсу електронного малюнка - І і ІІІ місце. ІІІ місце на районному конкурсі читців-декламаторів. На районній олімпіаді «Юне обдарування» учні 4 класу вибороли, відповідно, ІІ і ІІІ місця. ІІІ місце на обласній олімпіаді з екології.